پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  برجام زنده است،لابي کنيد!
آقاي روحاني برجام و قطعنامه 2231 را در جمع ايرانيان مقيم نيويورک يک قرارداد بين المللي مي داند، پس درخواست لابيگري، در يک قراراداد بين المللي، مسخره و تنها از يک آدم درمانده و مُفلس، که حاضر به پذيرش اشتباهات راهبردي خود در برجام نيست، به چنين درخواستهايغ حقيرانه اي تن مي دهد!
  قرائت ليبرالي يا انقلابي، کدام را باور کنيم؟!
اگر مردم ايران، قرائت انقلابي حسن روحاني از گفتمان حضرت اباعبدالله را باور کنند، پس؛ خسارتها و خيانتهاي که بر اساس گفتمان ليبرالي حسن روحاني بر مردم و کشور تحميل شده، چه کسي بايد آنرا جبران نمايد؟! زيرا رئيس جمهورمان براي فرار از عذرخواهي در نزد ملت و امام جامعه، اين روزها از اقتدار موشکي و گفتمان انقلابي دفاع مي کند!
  رضاي حسين عليه السلام
به پاي سر روم امشب به كربلاي حسين(ع)/كه بوسه اي بنشانم به خاك پاي حسين(ع)/اگر كه لب بگشايم سخن نخواهم گفت/مگر به مدح حسين(ع) و مگر براي حسين(ع)/ محرم است و دل از داغ او پر از خون است/بريزم اشك غم اين بار در عزاي حسين(ع)/هميشه شكر گزارم خداي سبحان را/ كه لطف كرد و شدم يار و مبتلاي حسين(ع).
  پاسخي به ياوه بافي رئيس جمهور آمريکا
در سايه سار نور خدا ايستاده ايم/ بي اعتنا به شب پره ها ايستاده ايم/ در ازدحام مبهم خط هاي کوفيان/ بر خط ناب آل عبا ايستاده ايم/ تحريم از آب هم بشويم و محاصره/ در کارزار کرب و بلا ايستاده ايم/ دشمن به ما اگر که امان نامه هم دهد/ بر مسلک حيا و وفا ايستاده ايم/ عباس وار، زخمي و بي دست هم شويم/ تا آخرين رمق سر پا ايستاده ايم.
  مظهر خرابه ي شام
منم شهيده همان دختر خرابه ي شام/که پر شد ازغم من دفتر خرابه ي شام/به ظهر حادثه جانم رسيده بود به لب/گرفت جان مرا خنجر خرابه ي شام/اگر چه گلشن مارا زده عدو آتش/منم يگانه گل پرپر خرابه ي شام/ شب شهادت من کربلا ي ديگر بود/شب شهادت من محشر خرابه ي شام/ هزار زخم زبان از عدو رسيده به ما.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003