پارسي نامه
مجله الکترونيکي اعضاي پارسي بلاگ
مطالب اين مجله توسط دبيران منتخب از بين وبلاگ نويسان پارسی بلاگ، برگزيده مي شود

  دفتر ِ حجاب
آمد خانه و زود دفتر حجابش را آورد گفت: گوش كن مي‌خواهم بخوانم: «من چادرم را دوست دارم؛ زيرا: دستور حضرت زهرا (س) است. دستور خداوند در قرآن مجيد است. مرا از سرما و گرما محافظت مي‌كند.چادر مرا با شخصيت مي‌كند و باعث مي‌شود ديگران مرا به خوبي و نيكويي بشناسند.
  روياي نيمه تمام
وجب به وجب قدم ميزنم و به کوچه هاي خيالش ، کشيده مي شوم و در حصار تنهايي ، قلبم چنگ مي زند به خيالش ،دوباره دلم تنگ مي شود چه مي کند دلتنگي با دلم !! هر دم خــــــودش را در احساسم مـــــي پيچــــد دلتنگي به چشمانم مي رسد ، آسمان چشمانم کبــــود مي شود من اشــــک مي ريزم.
  کدخدا باوران هپروتي!
آقايي سال 92 وقتي فهميد مرحوم هاشمي از سوي شوراي نگهبان، براي انتخابات رياست جمهوري رد صلاحيت شده و امکان پيروزيش در انتخابات،با حمايت آن مرحوم دور از ذهن نيست،از غربزدگي و ليبرال بودنش پرده برداشت و در تبليغات انتخاباتي آمريکا را کدخداي خود دانست و گفت: نده معتقدم، ذاکره با آمريکا راحت‌تر از مذاکره با اروپاست..»
  پرده ي سياه سياست
ها سال است پرده ي سياست زدگي روي همه ي زندگي و تعاملات فردي و اجتماعي وخانوادگي ما سايه افکنده؛ وچه ترسناک ومنفور است اين پرده ي سياه وظلماني و ما چه ساده وکودکانه سرگرم اين بحث ها و بازي ها مي شويم وحقيقت را در اين بازي بي سرانجام و در اين بازار مکاره گم مي کنيم.
  روي ديگر سکه حوادث را هم بايد ديد!
نام حادثه در اکثر مواقع بار تلخي دارد. گاه به اندازه اي تلخ است که سياه پوشت مي کند آن هم يکباره بدون خبر.. حوادث عادت کرده اند هيچ وقت خبر نمي دهند، يک دفعه اي مي آيند و ويران مي کنند، مي آيند و داغدارت مي کنند اينها جلوه هاي سخت و مصيبت بار حوادث است.
By: ParsiBlog.com ® Team © 2003