سفارش تبلیغ
صبا
به رگهاى دل این آدمى گوشتپاره‏اى آویزان است که شگفت‏تر چیز که در اوست آن است ، و آن دل است زیرا که دل را ماده‏ها بود از حکمت و ضدهایى مخالف آن پس اگر در دل امیدى پدید آید ، طمع آن را خوار گرداند و اگر طمع بر آن هجوم آرد ، حرص آن را تباه سازد ، و اگر نومیدى بر آن دست یابد ، دریغ آن را بکشد ، و اگر خشمش بگیرد بر آشوبد و آرام نپذیرد ، اگر سعادت خرسندى‏اش نصیب شود ، عنان خویشتندارى از دست بدهد ، و اگر ترس به ناگاه او را فرا گیرد ، پرهیزیدن او را مشغول گرداند ، و اگر گشایشى در کارش پدید آید ، غفلت او را برباید ، و اگر مالى به دست آرد ، توانگرى وى را به سرکشى وادارد ، و اگر مصیبتى بدو رسد ناشکیبایى رسوایش کند ، و اگر به درویشى گرفتار شود ، به بلا دچار شود ، و اگر گرسنگى بى طاقتش گرداند ، ناتوانى وى را از پاى بنشاند ، و اگر پر سیر گردد ، پرى شکم زیانش رساند . پس هر تقصیر ، آن را زیان است ، و گذراندن از هر حد موجب تباهى و تاوان . [نهج البلاغه]
لوگوی وبلاگ
 

آمار و اطلاعات

بازدید امروز :8
بازدید دیروز :13
کل بازدید :15840
تعداد کل یاداشته ها : 5
96/7/30
7:45 ص

مراسم غبار روبی مسجد حضرت علی اکبر (ع) با حضور جمعی از کارکنان ،رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد و معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی استان بوشهر برگزار گردید. قدیر خواجه پور رئیس دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر بیان داشت :مسجد به عنوان کانون توحید ، مرکز انسان ...

جمعی از کارکنان راه آهن جمهوری اسلامی ایران (رجا) با تجمع در برابر درب ورودی مجلس خواستار دریافت حق و حقوقشان شدند.  به گزارش ایلنا تجمع کنندگان با حضور نیروهای انتظامی به گوشه‌ای از محوطه هدایت شدند و ماموران انتظامی از آنها خواستند در آرامش به این تجمع ادامه بدهند. نمایندگان مجلس در جریان بررسی طرح سنجش پذیرش دانشجو در دوره‌های تحصیلات تکمیلی ماده 5 این طرح را به تصویب رساندند که بر اساس آن سنجش و پذیرش دانشجو در مقطع دکترای ناپیوسته بر حسب هر یک از شیوه‌های" آموزشی و پژوهشی" و "پژوهش محور" انجام می‌شود. روزنامه همشهری ارگان شهرداری تهران تیتر اول خود را به " اختیارات " شهرداران جهان در زمینه مبارزه با آلودگی هوا اختصاص داد.

رئیس کل بانک مرکزی با ارسال بخشنامه ای برای همه بانک های کشور خواستار کمک بیشتر به واحدهای تولیدی و همکاری با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شد.

فتح الله گولن از رهبران سیاسی و مذهبی و از متحدان سابق رجب طیب اردوغان می باشد که در سال های گذشته بعد از بروز اختلاف هایی بین وی و حزب حاکم ترکیه اتهامات متعددی از سوی دولتمردان ترکیه متوجه وی شد.

شارژ رایتل

آموزش برنامه نویسی اندروید


94/8/5::: 1:0 ع
نظر()